Nieuws

Indeling teams seizoen 2018 - 2019

zondag 22 juli 2018

Voorlopige indeling senioren seizoen 2018 – 2019

 

Selectie Herpinia 1 en 2

Aalst  Ivo van                               

Boekel Timo van

Casteren Bas van                        

Brakel Darren van

Cederhout Singa                       

Danen Jelco

Derks Dennis                             

Dieten Beau van

Dijk  Mike van                           

Dreumel Gerwin

Zwaans John                              

Erp Arian van

Geffen Antal  van                       

Geffen Joran van

Griensven Rick  van                 

Heurkens Stef

Hintum Julien van

 

Janssen Mike                            

Heuvel Gijs van de

Megens Rowdy                        

Nass Daan

Nass Wouter                            

Oosterom Pepijn

Ras Willem  van                           

Rosmalen Luuk van

Roosmalen Job van                    

Schoenmakers Ruben

Siebers Bas                               

Siebers Tim

Staasssen Rick                          

Veer Lars de

Veer Timo de                              

Ven Jorrit van de

Vogels Nick                               

Wolfs Roy

Zuijlen Tom van                           

Zuijlen Luuk van

Zuijlen Anthony van                    

Zutven Jan Willen van

 

Herpinia 1 

 

Trainer

Frank Kusters

Assistent scheidsrechter

Rob v Rooy

Leider

Leon den Brok

Keepers trainer

John Voet.

Verzorger

Paul van Otterloo

Assistent trainer

Maarten van Lith

Herpinia 2

 

Trainer

Maarten Hendriks

Assistent scheidsrechter

Frans Jan van de Berg

Leider

Kees van Geffen          

 

.

 

 

 

 

 

 

Herpinia 3

Aalst Bjorn van              

Banken Erik

Erp Danny van                         

Geffen Rowin van

Gremmen Niels                       

Hoogstraten Camiel van

Janssen Ron                             

Klerk Falco de

Langeveld Ron                         

Linden Bart van de

Linden Niels  van de               

Sas Kevin van

Uden Kevin van                      

Velden Mark van der                     

Zeisveld Mark                          

Vogels Mark           

Thijssen Rick

Hal Koen van

 

 

Leiding

Hal Koen  van 

Leiding

Erp Jordy van

 

Herpinia 4

Albers Ralph                           

Dieten Sander van

Evers Thijs                              

Heuvel Herwin van de

Hoefnagel Stijn                      

Hoogstraten Eef van

Ketelaars Ton                           

Klerks Anton

Nuland Erwin van                   

Oppers Roy

Siebers Jozua                           

Stoltenkamp Iwan

Suppers Bjorn                          

Suppers  Jordy

Sweep Paul                              

Verploegen Han

Verreyt Bertwin                      

Schaik Fred

Voet John.

 

 

 

Leiding

Hans van Loon

Leiding

Mari Bouwman 

Assisitent scheidsrechter

Bram van Dongen

 

Herpinia 5

Albers Janus                             

Berg Rainey van de

Dijk Jarno van                           

Dijk Sander van

Elzen Jeroen van de                 

Janssen Jowi

Sonsbeek Rick van              

Summeren Joost van

Tiel Maik van                            

Veld Niels.

Dominicus Roel.

 

 

 

Aanvullen vanuit selectie

 

 

Leiding

Roy van Tiel

Leiding

Janssen Jowi

Leiding

Megens Rowdy

Herpinia 6

Broek Brian  van de               

Heuvel Bjorn

Hopman Leo                               

Hopman Wim

Kleijn Stan d e                              

Kleijn William de

Klerks Marino                            

Griensven Johan van     

Lanen Michel van                        

Looyer Jeroen de

Son Ralf                                      

Summeren Leon van            

Thomassen Johan                     

Vliet Menno van               

Hopman Jan.

 

 

Leiding

Niek van Sonsbeek 

 

Sander Klerks.

 

Jorg Majoor

 

Herpinia  7 zondag morgen groep

 

Berg Jos van de                    

Boekel Peter van

Bouwman William                     

Brakel Gerwin van

Danen Gert-Jan                         

Dekkers Ties

Erp Ad van                                  

Hakkenbroek Marcel

Haterd Gerbert van de                

Heurkens Herman

Jacobs Ramon                           

Kleijn Hennie de

Loeffen  Jo                                

Sanden Cor van de

Siebers Arnold                         

Summeren Rico van

Suppers Cris                               

Velden Ad van der

Vugt Harry van

Ven Peter  van de                                

Dongen Koen van

Brok Leon den

Tuilings Nick

Brand Tom van den

Hoogstraten Wim van

Bouquet Harry

 

 

 

 

 

 


 

Dames Selectie Herpinia Seizoen 2018 – 2019

Beijsterveldt, Floor van

Beijsterveldt, Amber van

Boekel, Benthe van

Derks, Danielle

Derks, Kim

Zegers, Lara

Evers, Anne

Geenen, Lisa van

Geffen, Silke van

Gijsbers, Kim

Gijsbers, Lara

Heijden, Yvonne van der

Bergen, Demi van

Kuijpers, Masha

Laat, Daisy de

Ochten, Anke van

Oosterwerff, Naomi

Orsouw, Caro van

Siebers, Fieke

Thijssen, Simone

Verreijt, Amber

Wetering, Joël van de

Spanjers, Manou

Siebers, Linde

Jans, Femke

Berg, Grea van den

Boekel, Kim van

Janssen, Romy

Megens, Teun

Oort, Hanne van\

Zoggel, Veerle van

Schoenmakers, Iris

Roosmalen, Anke van

Dongen, Iris van

Doornbosch, Steffie

Dongen, Daniek van

Janssen, Amy

 

 

 

Leiding:

Cindy Kuijpers

Leiding:

Glenn Oosterwerff

Leiding:

VACATURE

Trainer:

Willy van Griensven

Trainer:

Trainer:

Fred Oosterwerff

Vacature

         

 
Delen op Facebook Delen op Twitter Delen op LinkedIn