Nieuws

Competitie indeling senioren

vrijdag 3 augustus 2018
 

Team

Voorkeurstijd

Team

Voorkeurstijd

1

Avesteyn 1

14:30

1

Berghem Sport 2

11:30

2

Boskant 1

14:30

2

DAW Schaijk 3

12:30

3

SDDL 1

14:30

3

Toxandria 2

12:15

4

Cito 1

14:30

4

Juliana Mill 2

12:00

5

SCMH 1

14:30

5

Vianen Vooruit 2

11:00

6

WEC 1

14:30

6

UDI'19/CSU 4

11:00

7

DVG 1

14:30

7

DSV 2

12:00

8

Boxtel 1

14:30

8

Hapse Boys 2

12:00

9

Nulandia 1

14:30

9

Herpinia 2

12:00

10

Herpinia 1

14:30

10

Volkel 3

12:00

11

Vorstenbossche Boys 1

14:30

11

OSS'20 3

09:45

12

Ravenstein 1

14:00

12

Montagnards 2

11:30

13

Nijnsel/TVE Reclame 1

14:30

14

NLC'03 1

14:30

Nr

Team

Voorkeurstijd

Team

Voorkeurstijd

1

Margriet 3

11:00

1

Margriet 4

12:00

2

Blauw Geel'38/JUMBO 8

12:00

2

Berghem Sport 4

10:30

3

Berghem Sport 3

10:30

3

SCV'58 2

12:00

4

Cito 2

12:00

4

SDDL 2

11:00

5

Ruwaard 2

12:30

5

FC Schadewijk 3

11:00

6

Nooit Gedacht 4

10:00

6

DAW Schaijk 5

11:00

7

DAW Schaijk 4

12:00

7

Nulandia 6

09:30

8

HVCH 8

13:00

8

Herpinia 4

10:30

9

Nulandia 5

09:30

9

Ravenstein 3

11:30

10

Herpinia 3

10:00

10

OSS'20 5

12:00

11

TOP 5

10:00

11

HVCH 9

11:00

12

OSS'20 4

12:00

12

TOP 6

10:00

Team

Voorkeurstijd

Team

Voorkeurstijd

1

Margriet 6

09:45

1

Achilles Reek 3

10:00

2

Berghem Sport 6

10:00

2

SES 5

12:00

3

SDDL 4

11:00

3

DAW Schaijk 8

12:00

4

Cito 4

12:30

4

Juliana Mill 5

12:00

5

DAW Schaijk 6

12:00

5

Estria 5

10:00

6

HVCH 11

10:00

6

GVV'57 3

11:00

7

Ulysses 2

12:00

7

UDI'19/CSU 10

13:00

8

DESO 3

12:00

8

O.K.S.V. 2

11:00

9

MOSA'14 3

11:00

9

Festilent 6

10:00

10

Herpinia 5

13:00

10

Herpinia 6

10:00

11

OSS'20 8

09:45

11

Prinses Irene 6

10:00

12

TOP 8

12:30

12

SCV'58 3

12:00

Team

Voorkeurstijd

Team

Voorkeurstijd

1

Berghem Sport VR2

12:00

1

Achilles Reek VR1

10:30

2

Ruwaard VR1

10:00

2

Odiliapeel VR1

10:00

3

Herpinia VR1

12:00

3

Elsendorp VR1

10:30

4

NLC'03 VR2

10:00

4

Excellent VR1

10:00

5

DESO VR1

10:00

5

Herpinia VR2

10:00

6

Cito VR1

10:30

6

Hapse Boys VR2

10:00

7

Nulandia VR2

11:30

7

SES VR2

10:00

8

Nooit Gedacht VR4

10:30

8

Juliana Mill VR2

12:00

9

HVCH VR3

10:00

9

Nooit Gedacht VR5

10:00

10

FC Schadewijk VR1

10:00

10

Volharding VR3

09:45

11

TOP VR2

10:00

11

Constantia VR2

10:30

12

EVVC VR3

10:00

12

SV DWSH'18 VR2

10:00

 

 
Delen op Facebook Delen op Twitter Delen op LinkedIn