Dinsdag 23 - 10 - 2018

Aanvang Thuis team Uit team Veld Kl. Thuis Kl. Uit Scheidsrechter
19:30 Herpinia 4 HVCH 8 veld 3 4 3  Willy v. Griensven 

Woensdag 24 - 10 - 2018

Aanvang Thuis team Uit team Veld Kl. Thuis Kl. Uit Scheidsrechter
19:30 ST Herpinia/OKSV JO19-1 Festilent JO19-2 veld 3 6 1  Leo den Brok

Zaterdag 27 - 10 - 2018

Aanvang Thuis team Uit team Veld Kl. Thuis Kl. Uit Scheidsrechter
15:00 ST Herpinia/OKSV JO19-1 Festilent JO19-1 veld 1 6 1  Robertv.d. Wolk 
11:00 ST Herpinia/OKSV JO13-1G Berghem Sport JO13-2 veld 1 4 3  Julian v. Hintun
12:15 ST Herpinia/OKSV JO11-1 EVVC JO11-1 veld 1 4 3 Reijs, J (Jan)
10:00 SJO/VITA JO11-1 ST Herpinia/OKSV JO11-2 veld 1
11:30 EVVC JO9-1 ST Herpinia/OKSV JO9-1 veld 1
11:30 OSS'20 JO15-6  ST Herpinia/OKSV JO15-1 veld 2
14:00 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO15-3  Herpinia JO15-2G veld 2
14:00 ST Herpinia/OKSV JO17-1 NLC'03 JO17-1  veld 3 5 2 Brok, L.H.W.P. (Leon) den
11:00 Nooit Gedacht JO13-2 ST Herpinia/OKSV JO13-2G veld 3
   

Zondag 28 - 10 - 2018

Aanvang Thuis team Uit team Veld Kl. Thuis Kl. Uit Scheidsrechter
14:30 Boskant 1 Herpinia 1 veld 1
12:00 Volkel 3 Herpinia 2 veld 1
10:00 Herpinia 3 Blauw Geel'38/JUMBO 8  veld 3 6 1 Gerd-Jan Danen
11:00 Margriet 4 Herpinia 4 veld 3
13:00 Herpinia 5 TOP 8 veld 3 6 1 Andre Jonkers
11:00 GVV'57 3  Herpinia 6 veld 1
12:00 Herpinia VR1 ST TOP/MOSA'14 VR2  veld 1 5 2 Peter v.d.Hoogen
10:00 Herpinia VR2 Achilles Reek VR1 veld 1 4 3 Twan v. Bijsterveldt
 10.30 Herpinia 7 6

Zaterdag 3 - 11 - 2018

Aanvang Thuis team Uit team Veld Kl. Thuis Kl. Uit Scheidsrechter
15:00 Margriet JO17-3 ST Herpinia/OKSV JO17-1
13:00 ST Herpinia/OKSV JO15-1 WHV JO15-1G veld 1 6 1 Hintum,J (Julien) van
10:30 ST Herpinia/OKSV JO11-2 OSS'20 JO11-3  veld 1  
9:30 ST Herpinia/OKSV JO9-1 UDI'19/CSU JO9-3  veld 1
15:15 HVCH JO19-2 ST Herpinia/OKSV JO19-1  
14:00 Herpinia JO15-2G SES JO15-2 veld 2 Vugt, F. (Frans) van
11:30 Margriet JO13-3G ST Herpinia/OKSV JO13-1G  
11:00 ST Herpinia/OKSV JO13-2G HVCH JO13-2G veld 3  6 1 Hoogen, P. (Peter) v.d.
8:45 OSS'20 JO11-2  ST Herpinia/OKSV JO11-1
0:00  

Zondag 4 - 11 - 2018

Aanvang Thuis team Uit team Veld Kl. Thuis Kl. Uit Scheidsrechter
14:30 Herpinia 1 Nijnsel/TVE Reclame 1 veld 1 6 1
12:00 Herpinia 2 OSS'20 3  veld 1 5 2 Danen, G. (Gert-Jan)
10:00 TOP 5 Herpinia 3
10:30 Herpinia 4 TOP 6 veld 2 6 1 Jonker, A. (Andre)
12:00 Ulysses 2 Herpinia 5
10:00 Herpinia 6 Prinses Irene 6 veld 1 4 3 Velden, A. (Ad) v.d.
11:30 Nulandia VR2 Herpinia VR1 veld 3
9:45 Volharding VR3 Herpinia VR2
 10.30  Herpinia 7 6  

Zaterdag 10 - 11 - 2018

Aanvang Thuis team Uit team Veld Kl. Thuis Kl. Uit Scheidsrechter
15:00 TOP JO19-2 ST Herpinia/OKSV JO19-1
15:15 OSS'20 JO17-3 ST Herpinia/OKSV JO17-1 veld 3
13:00 ST Herpinia/OKSV JO15-1 TOP JO15-4G veld 1 6 1 Wielen, J. (Jo) v.d.
14:00 Herpinia JO15-2G JVC Cuijk JO15-3 veld 3 5 2 Vugt, F. (Frans) van
11:00 ST Herpinia/OKSV JO13-1G Festilent JO13-1G veld 1 4 3 Hintum, J. (Julien) van
11:45 ST Herpinia/OKSV JO13-2G ST Ravenstein/SDDL JO13-2 veld 3 6 1 Veer, WA (Willy) de
10:30 ST Herpinia/OKSV JO11-1 Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-4 veld 3 5 2 Kleijn, W.P.J. (William) de
10:15 FC Uden JO11-2 ST Herpinia/OKSV JO11-2 veld 2
9:30 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO9-2 ST Herpinia/OKSV JO9-1 veld 1
0:00

Zondag - 11 - 11 - 2018

Aanvang Thuis team Uit team Veld Kl. Thuis Kl. Uit Scheidsrechter
14:30 Nulandia 1 Herpinia 1 veld 1
12:00 Herpinia 2 Hapse Boys 2 veld 1 6 1 Griensven, W.G.T. (Willy) van
13:00 HVCH 8 Herpinia 3 veld 4
10:30 Herpinia 4 Ravenstein 3 veld 3 5 2 Hoogen, P. (Peter) v.d.
9:45 OSS'20 8 Herpinia 5 veld 2
10:00 Herpinia 6 O.K.S.V. 2 veld 1 4 3 Jonker, A. (Andre)
10:00 NLC'03 VR2 Herpinia VR1 veld 2
10:00 SV DWSH'18 VR2 Herpinia VR2 veld 1
0:00