Dat kan en dat waarderen we zeer! Lees hieronder hoe je lid kunt worden. Weet je het nog niet zeker en wil je een keer meetrainen om te kijken of voetbal iets voor jou is? Geef dat dan door aan de ledenadministratie die je in contact brengt met de juiste persoon binnen Herpinia om je verder te helpen
v.v. Herpinia staat altijd open voor nieuwe leden.
Jong of oud... het maakt niet uit.
Benodigdheden
Om je aan te melden als lid van Herpinia heb je het volgende nodig:
1. Aanmeldingsformulier
Vul allereerst het aanmeldingsformulier in. Dit kun je hieronder downloaden. Vul het formulier en de machtiging compleet in.
Zonder geldige machtiging worden de gegevens niet verwerkt!
Klik hier om de aanmeldingsformulier te downloaden.
2. Kopie legitimatiebewijs (alleen voor spelers van 16 jaar en ouder)
Tot slot hebben we voor nieuwe leden die 16 jaar of ouder zijn een kopie van het legitimatiebewijs nodig.
Dit in verband met de inschrijving bij de KNVB.
Inleveren
Lever alles in bij de ledenadministratie:
Jeugd: Mark van der Velden, Engelbeemd 23, Herpen
Mail: veldenvdmark@gmail.com
Senioren: Theo Janssen, Broekstraat 17 Herpen
Alle overschrijvingen vinden plaats via Sportlink Club.
Indien je een correct e-mailadres hebt opgegeven, ontvang je binnen een week een bevestiging per e-mail.
Bij een jeugdlid neemt de coordinator van de leeftijdsklasse contact met je op in welk team je kunt starten of dat je ergens kunt meetrainen.
Voor de nieuwe jeugdleden is er een informatie gids gemaakt, klik hier.