|
Pupil van de week: Bart Veld |
Op 23 april mocht ik (Bart Veld van Herpinia F1) als Pupil van de week aanwezig zijn bij de voetbalwedstrijd Herpinia 1 tegen Volharding.
Ik had heel veel zin om Pupil te zijn en vond het dan ook helemaal niet spannend, maar vooral erg leuk. Veronica was heel lief voor me, want ze zorgde goed voor mij. Na een lekker broodje frikadel ging ik de spelersshirtjes klaarleggen. En door de meneer die de mensen beter maakt op het veld, werd ik lekker gemasseerd….Dat was echt super.

Daarna mocht ik met de spelers mee de warming-up doen. Ik deed erg mijn best om ze bij te houden en dat lukte me ook aardig goed. Daarna hebben enkele spelers van Herpinia mij geleerd hoe ik een goed hoog schot kan geven. Dat was leuk. Toen mocht ik mee naar de kleedkamer want daar ging het hele team zich oppeppen voor de wedstrijd. Dat ging vet hard….Cool!! Ik mocht de wedstrijdbal dragen en samen met de spelers het veld op lopen. Ik mocht met de bal aan de voet naar de tegenpartij om te scoren…en ja…hij ging er in! Yes.. Na de aftrap mocht ik in de Dug-out de hele wedstrijd volgen. Erg gezellig met de reservespelers aan wie ik al mijn snoepjes uitgedeeld heb. De nummer 6 van het team (Camiel van Hoogstraten) was wel erg aardig voor mij. Hij kletste gezellig met me! In de rust mocht ik penalty’s schieten met Johan van Griensven. De wedstrijd werd na de rust wel heel spannend en leuk, want Herpinia scoorde maar liefst 2x!!! Helemaal te gek! Ik vond het jammer toen het afgelopen was….wat gaat dat snel zeg…zo’n leuke dag….Zou het nog wel eens willen meemaken! Veronica bedankt dat je zo lief voor me bent geweest en de spelers van Herpinia 1 bedankt dat jullie me zo betrokken hebben in alles. Bart Veld Alle foto's van deze pupil zie fotoalbum bij pupil v/d week. |