Er zijn 17 gasten online
Hoofdsponsor Herpinia
Banner
 
Ster- en Co-Sponsoren Herpinia
Banner
Pupil v/d Week: Jaimy van Zuijlen

Hallo ik ben Jaimy
Vandaag 5 september 2010 ging ik niets vermoedend met mama naar Herpinia om haar daar een beetje te helpen met het begeleiden van de pupil van de week. Ineens zei mama tegen mij nou Jaimy ga jezelf maar omkleden want jij bent vandaag de pupil. Ja hoor,zei ik,leuk grapje mama,maar het was echt waar. Ik was heel erg verrast maar super blij. Ik kreeg gewoon de kriebels in mijn buik. Nou en toen begon het allemaal. Als eerste mocht ik met de trainer Chiel en mijn nieuwe bal vol handtekeningen op de foto. Daarna werd ik nog even lekker gemasseerd door Leon.v.Geffen en dankzij Ronnie Kocken mocht ik met het hele elftal op de foto.



 Daarna zijn we aan de warming-up begonnen. Mama haar fototoestel ging ook nog kapot dus dat was wel even paniek maar gelukkig mocht ze het toestel van Hans lenen en dus gingen we weer vrolijk verder. Oh ja en wat ik ook super leuk vond was dat ik met alle spelers het veld op mocht lopen tot aan de middenstip om daar ook nog eens de aftrap samen met Jordy Suppers te mogen nemen. En dan richting de goal van Wilhelmina “08 om even een vet doelpunt te scoren.



Toen ben ik gezellig met de reserve spelers in de dug-out gaan zitten om de wedstrijd te kijken. En als klap op de vuurpijl verscheen daar ineens weer Herpie waar ik ook mee op de foto ben gegaan. Herpie de mascotte van Herpinia is heel lang op vakantie geweest maar is gelukkig weer terug. Om weer even op de wedstrijd terug te komen Herpinia begon ijzersterk ze waren fel en sterk en kwamen daardoor ook terecht op 1-0 voor maar helaas scoorde Wilhelmina nog net voor de rust 1-1gelijk, balen maar het was helaas niet anders.



In de rust ben ik nog even met Johan.v.Griensven penalty’s gaan trappen waar ik er maar liefst drie van de vijf scoorde goed he? Weer terug in de dug-out de tweede helft bekeken waar uiteindelijk niets aan de score veranderde en dus de eindstand 1-1 gebleven is.



Tsja en dan zit er zo’n leuke middag wel erg snel erop. Ik ben heel blij dat ik zo’n fijne middag heb mogen meemaken en wil daarom de supportersclub van Herpinia en mama natuurlijk ook hartstikke bedankt voor deze kei toffe coole gave middag.
Trouwens iedereen super bedankt die hier aan meegeholpen hebben.
En nog heel veel succes komend seizoen.
Groetjes Jaimy van Zuijlen





 
 

Inloggen