|
Pupil v/d Week: Jesse Pol |
Joepie, eindelijk is het dan zover!! Na de dagen en de nachten te hebben afgeteld, mag ikĀ vandaag als pupil van de week een paar uurtjes meedraaien met het eerste van Herpinia.
Om 16.00 uur wordt ik verwacht in de kantine van Herpinia en wordt daar ontvangen door Veronica. Zij zal mij terzijde staan tijdens dit hele avontuur. Onder het genot van een heerlijk flesje aa-drink legt ze mij uit wat er allemaal van me verwacht wordt en op de automatische piloot zeg ik overal ja op. Want ik doe wel heel stoer en vertel tegen iedereen dat ik het helemaal niet spannend vind, maar stiekem knijp ik hem toch wel een beetje.

Dan gaat het toch echt gebeuren! Als eerste ga ik samen met Veronica de kleren klaarleggen voor het team, om vervolgens een mooie bal in ontvangst te nemen met de namen van de spelers erop. Voordat ik het veld op ga voor de warming up, breng ik eerst nog samen met mama een bezoekje aan het toilet, waar ik haar luid en duidelijk laat weten dat ik het echt leuk vind!!

Eenmaal op het veld doe ik mijn best de jongens bij te houden en ook tijdens de rek en strek oefeningen zet ik mijn beste beentje voor. Ik voel me een heuse ster, want bij alles wat ik doe staat Veronica klaar met haar fototoestel. Er wordt geen moment gemist!! Dan is het tijd om ons terugtrekken en ons op te maken voor een grootse entree. Ik mag voorop met de bal en na een kort praatje met de scheidsrechter de aftrap nemen.

Terwijl de andere mensen langs de lijn staan, mag ik in de dug-out zitten tussen het team. Veronica voorziet mij van lekkers, ik zit lekker droog en warm en krijg volop aandacht van de spelers. Nou, het leventje van een topspeler bij Herpinia bevalt me prima!! Tijdens de rust laat ik de keeper alle hoeken van het doel zien en staan papa en mama vol trots te kijken naar de talenten van hun jongste zoon.

Helaas wordt er ook in de tweede helft niet gescoord door Herpinia en eindigt de wedstrijd in een 0-0 stand tegen Margriet. Maar mijn dag kan niet meer stuk!! Herpinia, maar ook zeker Veronica, bedankt voor deze super leuke ervaring. En wanneer jullie weer van mijn diensten gebruik willen maken, dan weet je me te vinden!! Groetjes Jesse



|